Kontener na gruz – co można do niego wyrzucić?

Wynajęcie kontenera gruz to łatwy i wygodny sposób na pozbycie się odpadów budowlanych i poremontowych. Zamawiający może w łatwy sposób zamówić kontener i pozbyć się bezpiecznie oraz legalnie zalegających odpadów. Co można wyrzucić do kontenera na gruz i jak zamówić kontener jako osoba indywidualna lub firma? Poznaj wszystkie niezbędne szczegóły, które pozwolą Ci zamówić kontener na gruz.

kontener na gruz

Kontener na gruz – co można do niego wyrzucić?

Zanim podejmiesz decyzję, jaki kontener na odpady okaże się dla Ciebie odpowiedni, sprawdź, co możesz wyrzucić do danego kontenera.

Kontener na gruz to rozwiązanie stworzone ściśle z myślą o wyrzucaniu gruzu. Można w nim umieścić:

 • gruz ceglany,
 • gruz betonowy,
 • ziemię,
 • glebę,
 • dachówki,
 • mury,
 • tynki,
 • kamienie.

Nie możesz wyrzucić do niego elementów wyposażenia takich jak meble, stoły, krzesła, wykładziny, drzwi czy okna.

Planujesz remont, w ramach którego będziesz wymieniać meble i okna, a także planujesz wyrzucić materiały takie jak styropian? Dla przedmiotów takich jak meble, krzesła, stoły, wykładziny, drzwi oraz okna odpowiedni okaże się kontener na odpady wielogabarytowe. Z kolei okna, styropian, wełna mineralna, szyby, opakowania z tworzyw sztucznych, folie oraz kartony powinny trafić do kontenera na zmieszane odpady budowlane.

Kontener na gruz – o czym jeszcze należy pamiętać?

Decydując się na wynajęcie kontenera na gruz, musisz zdecydować nie tylko o jego rodzaju, ale i wielkości. Najmniejsze kontenery w zamów-kontener.pl mają objętość 2m3, największe aż 36m3. Dobierz wielkość kontenera do ilości odpadów, które masz zamiar wyrzucić. Im większy kontener, tym wyższa cena, dlatego staraj się skrupulatnie oszacować swoje zapotrzebowanie. W każdej chwili możesz też odwiedzić sekcję FAQ na naszej stronie lub skontaktować się z obsługą klienta. Wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci podjąć tę decyzję.

Wśród kontenerów istnieją zarówno wersje otwarte, jak i zamykane. Otwarte to wygodniejsze w użytkowaniu rozwiązanie zwłaszcza w przypadku gruzu. Kontenery zamknięte sprawdzają się np. w przypadku odpadów wielomateriałowych.

Zamówienie kontenera na gruz dla klienta indywidualnego

Planujesz remont i potrzebujesz kontenera, by pozbyć się gruzu? Zamow-kontener.pl zapewnia rozwiązania również dla klientów indywidualnych – kontener możesz mieć podstawiony jeszcze tego samego dnia.

 1. Wystarczy zadzwonić lub napisać, określając rodzaj odpadów i wielkość kontenera.
 2. Podaj dokładną lokalizację podstawienia kontenera oraz termin, który najbardziej Ci odpowiada.
 3. Opłać zamówienie.
 4. Czekaj na podstawiony kontener – zostanie on dostarczony nawet tego samego dnia.
 5. Pozbądź się niechcianych odpadów sprawnie i szybko – następnie czekaj na odbiór wypełnionego kontenera. Orientacyjną datę odbioru zapełnionego pojemnika ustalisz również w trakcie składania zamówienia.

Zamówienie kontenera na gruz dla klienta indywidualnego

Równie prosto możesz zamówić kontener na gruz na potrzeby swojej firmy. Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz zapytanie, a otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Twoje indywidualne wymagania zostaną spełnione – wszystkie zasady współpracy określisz jeszcze przed jej podjęciem.

Reszta ustaleń niewiele różni się od tych dokonywanych z klientem indywidualnym. Kontener zostanie podstawiony w ustalonym terminie, a gdy się zapełni – jego miejsce zajmą puste, przygotowane do dalszej pracy. Cały proces przebiega sprawnie, dzięki czemu Twoja firma może funkcjonować bez zakłóceń. Przekonaj się na własnej skórze – zamów kontener na gruz i doświadczaj najwyższej jakości świadczonych usług.