FAQ

W zamów-kontener.pl stawiamy na maksymalną dostępność oraz sprawną obsługę, dlatego swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Dostarczymy kontener w dowolne miejsce na terenie kraju.

Poremontowe, pobudowlane i przemysłowe podzielone na:

  • gruz
  • papę
  • gabaryty
  • zmieszane odpady budowlane
  • zmieszane odpady opakowaniowe

Rodzaj odpadu

Kontener na gruz

Kontener na papę

Kontener na odpady wielkogabarytowe

Kontener na zmieszane odpady budowlane

Kontener na zmieszane odpady opakowaniowe

gruz ceglany
gruz betonowy
gleba
ziemia
dachówki
mury
tynki
kamienie
papa
meble
krzesła
stoły
wykładziny
drzwi
okna
styropian
wełna mineralna
szyby
opakowania z tworzyw sztucznych
folie
kartony
opakowania kartonowe
opakowania plastikowe
opakowania drewniane
opakowania metalowe
opakowania styropianowe
taśmy
sznury
nici

Wszelkich odpadów niezwiązanych z przeznaczeniem danego kontenera (niewymienionych w części „Co mogę wrzucić do kontenera?”), a w szczególności opakowań po substancjach niebezpiecznych, opon, akumulatorów, baterii, sprzętu elektronicznego, a także elektronarzędzi.

Najważniejsze jest wyznaczenie miejsca, w którym ma stanąć kontener. Nie tylko ze względu na jego wielkość, ale także stabilność podłoża. Pamiętaj, że kontener po pełnym załadunku będzie ważył nawet kilkanaście ton (i o wiele więcej, jeśli wziąć pod uwagę największy z nich). Jeżeli pojemnik ma stanąć na kostce brukowej to warto uprzednio ją zabezpieczyć np. deskami czy płytami MDF, co uchroni ją przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Wymiary każdego kontenera są różne, nie tylko ze względu na pojemność, ale także rodzaj konstrukcji. Jeśli wiesz już, jaki kontener potrzebujesz, zapytaj naszego konsultanta ile zostawić wolnego miejsca na posesji, aby kierowca mógł swobodnie manewrować. Masz ograniczoną przestrzeń do dyspozycji? Chętnie pomożemy ci wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Koniecznie skontaktuj się z nami!
Kamil Czerewko
Kamil Czerewko
2023-03-23
Zamów-Kontener to firma, z której korzystamy już od dłuższego czasu, zawsze dba o swoich klientów i ich potrzeby, Kontenery na gruz i odpady są dostarczane zawsze na miejsce w wyznaczonym terminie 🙂 Do tego kontakt z ekipą - pierwsza klasa ! Polecam
Michał Wilkoszewski
Michał Wilkoszewski
2023-03-20
Robiliśmy remont i szukaliśmy najtańszych opcji na wywóz odpadów poremontowych, zrobiliśmy research we Wrocławiu i Panowie z Zamów-Kontener okazali się bezkonkurencyjni, do tego bardzo pomocni. Podstawili kontener na gruz jeszcze tego samego dnia! Polecam w 100%
666kiker666
666kiker666
2023-03-20
Świetna, miła obsługa, kontener przyjechał na czas w umówionej cenie. Polecam
Patrycja Ledniowska
Patrycja Ledniowska
2023-03-16
Tanio, szybko i na czas. Polecam serdecznie!
Justyna Nowak
Justyna Nowak
2023-03-14
Bardzo miła obsługa oraz szybka i terminowa realizacja