Skontaktuj się z nami:

Profesjonalny wywóz śmieci i gruzu w Gdyni

Wywóz gruzu, odpadów, gabarytów

Zamów kontener na śmieci

Najtaniej w Gdyni

Szybko i sprawnie

Zamów kontener

Wynajem kontenerów na gruz - Gdynia i okolice

Gdynia i okolice to kolejny obszar, w którym naszym klientom oferujemy usługi wynajmu kontenerów na odpady – budowlane, poremontowe, gabarytowe, niebezpieczne, czy przemysłowe. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, które realizują budowy, remonty, rozbiórki lub inne inwestycje, jak i z przedsiębiorstwami, które wywożą odpady w dużych ilościach, a wywóz ten należy dostosować do wymogów prawa, m.in. w zakresie BDO.

Wszystkim zajmiemy się w Twoim imieniu – dostarczymy kontener we wskazane miejsce i odbierzemy go po zapełnieniu. Przetransportujemy odpady i przekażemy do utylizacji.

Kontener na gruz w Gdyni zamówisz od ręki – wystarczy, że do nas zadzwonisz, skontaktujesz się mailowo lub wypełnisz formularz kontaktowy na naszej stronie. Działamy szybko (większość zleceń realizujemy jeszcze tego samego dnia), a nasi fachowcy pomogą Ci dopasować kontener do potrzeb.

Wynajem kontenerów Gdynia

Kontener na gruz, wywóz odpadów

Wybierz właściwy kontener określając rodzaj odpadów

Kontener na gruz Gdynia

Kontener na odpady wielkogabarytowe Gdynia

Kontener na papę Gdynia

Kontener na odpady budowlane Gdynia

Kontener na odpady poremontowe Gdynia

W jakich dzielnicach działamy?

Realizujemy wywóz śmieci w Gdyni – w granicach administracyjnych miasta, a także w okolicznych miejscowościach (m.in. w Rumi, Wejherowie, Kosakowie, czy w Żukowie). Docieramy do wszystkich gmin w województwie pomorskim.

kontener na gruz gdynia

Kontenery na gruz w Gdyni codziennie dostarczamy do dzielnic:

 • Babie Doły, Chwarzno-Wiczlino, Chylonia, Cisowa, Działki Leśne, Dąbrowa, Grabówek.
 • Kamienna Góra, Karwiny, Leszczynki, Mały i Wielki Kącik, Obłuże, Oksywie, Orłowo.
 • Pogórze, Pustki Cisowskie-Demptowo, Redłowo, Śródmieście, Witomino, czy Wzgórze św. Maksymiliana.

Wywóz śmieci w Gdyni z zamów-kontener.pl

Wywóz odpadów w Gdyni świadczymy kompleksowo – oznacza to, że niczym nie musisz się martwić. Odbierzemy od Ciebie odpady, zajmiemy się ich transportem i prawidłową – zgodną z prawem i bezpieczną dla środowiska – utylizacją. Kontener dostarczamy na miejsce inwestycji, we wskazane miejsce i we wskazanym czasie. Odbieramy go w ustalonym terminie, lub szybciej, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Nasze usługi w Gdyni to przede wszystkim:

 • wywóz odpadów budowlanych,
 • wywóz odpadów po remoncie,
 • wywóz śmieci i gruzu,
 • wywóz odpadów dla firm (produkcyjnych, budowlanych i usługowych), 
 • wywóz odpadów wielkogabarytowych, 
 • wywóz odpadów opakowaniowych, zielonych, materiałów sypkich i wielu innych (poza odpadami komunalnymi).

Wynajem kontenerów na gruz w Gdyni – dostępne warianty

Wybierz dowolną pojemność spośród wielu wariantów

Obsługujemy kontenery od 2 m³ do 36 m³

Naszym klientom w Gdyni udostępniamy kontenery w wielu wariantach – od 2 do nawet 36 m³. Klienci indywidualni chętnie wybierają kontenery o pojemnościach:

 • dla mniejszych inwestycji: 2 m³, 3 m³, 5 m³ 
 • dla średnich i większych inwestycji: 7,5 m³, 8 m³, 10 m³, 12 m³ 

Dla dużych inwestycji (głównie dla klientów firmowych) często wybierane są kontenery o pojemnościach: 15 m³, 20 m³, 30 m³ i 36 m³. Więcej na temat dostępnych wariantów przeczytasz w sekcji często zadawanych pytań.

Zamówisz u nas zarówno kontener na poszczególne frakcje odpadów jak i kontener na odpady zmieszane. Wszystkie miasta w województwie pomorskim są w naszym zasięgu!

FAQ | Wynajem kontenerów Gdynia

Chcesz pozbyć się nagromadzonych odpadów, ale szybko, sprawnie i ekonomicznie? Z naszą pomocą każdy problem zniknie w mgnieniu oka! Przygotowaliśmy bazę wiedzy – w zakładce FAQ znajdziesz wszystkie informacje o wynajmie kontenerów. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane nam pytania, są to m.in.: Jakie są pojemności kontenerów? Jak przygotować posesję na podstawienie kontenera? Co mogę wrzucić do kontenera? Czego nie mogę wrzucić do kontenera? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz tutaj. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!

Wywóz odpadów w Gdyni – cena

Koszt usługi zależy przede wszystkim od wielkości kontenera, czasu jego wynajmu i rodzaju wyrzucanych odpadów. Zawsze ustalamy ją indywidualnie. Aby to zrobić, wystarczy nam kilka prostych informacji. Umieść je w formularzu kontaktowym lub zadzwoń, a my od ręki przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Jak wynająć kontener na odpady w Gdyni?

Kontener możesz zamówić w kilka chwil, bez wychodzenia z domu. Zamówienia na terenie Gdyni często realizujemy w mniej niż 24 godziny. Skontaktuj się z nami:

Zapraszamy do kontaktu! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi fachowcy chętnie na nie odpowiedzą.

Zamów-kontener.pl

O firmie – nasza misja

2017 rok to był dopiero początek naszej działalności. Systematyczna praca wielu osób oraz ogrom zaangażowania zaowocował bardzo szybkim rozwojem na skalę całego kraju. Nie boimy się wyzwań! Wynajmujemy kontenery o wielu pojemnościach – od 2m3 do 36 m3, które cały czas pozostają dostępne. W jaki sposób? Współpracujemy z najlepszymi w swojej branży, dzięki temu, że wszystkich zrzeszamy w jednym miejscu, mamy ogromne możliwości działania. Nawet w tym samym czasie.

Nie tylko podstawiamy kontener na miejsce, ale również pozostajemy do dyspozycji przez cały czas. Kontener zostaje na Twojej posesji tak długo, jak tylko chcesz, a my zabierzemy go dopiero, gdy w stu procentach spełni swoje zadanie. Co więcej? Jesteśmy znani z tego, że każdą swoją usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc z naszej strony. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Andrzej Rezler
Andrzej Rezler
2023-12-15
Kontener podstawiony i odebrany na czas. Kontakt z biurem bezproblemowy. Bardzo polecam, firma na 5+!
Ryszard Ruciński
Ryszard Ruciński
2023-11-07
Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty. Terminowo, sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie. Jak kontener to tylko od nich.
Jakub Loffler
Jakub Loffler
2023-10-27
Uczciwa i rzetelna firma. Bardzo profesjonalne podejście do klienta
Magdalena Biedroń
Magdalena Biedroń
2023-10-26
Kontener na gruz i wszystkie odpady remontowe podstawiony na czas. Kierowca bardzo sympatyczny, obsługa przy zamówieniu również. Zamów kontener tylko w zamów kontener 🙂
Oliwia Gładysz
Oliwia Gładysz
2023-10-26
Robiłam remont łazienki. Miałam do zutylizowania gruz oraz inne odpady budowlane. Panowie pomogli mi wybrać odpowiedni rozmiar kontenera do ilości gruzu, którego chciałam się pozbyć. Kontener został podstawiony jeszcze tego samego dnia, a gruz i odpady budowlane zostały zutylizowane. Polecam
Wojciech Zyzak
Wojciech Zyzak
2023-09-25
Kontener na gruz podstawiony na czas, super kontakt, możliwość płatności online i dobry kontakt z biurem. Jeśli zamawiać kontener na odpady budowlane to tylko w zamów-kontener.pl
Patryk Jesionka
Patryk Jesionka
2023-04-20
Profesjonalizm. Jak najbardziej polecam tą Firmę zlecenie wykonane rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt i podejście do potrzeb klientów.
Marcin Sobieszkoda
Marcin Sobieszkoda
2023-04-18
Firma dostarcza nam kontenery na budowę. Są bardzo punktualni i dokładni, a do tego mają konkurencyjne ceny. Pełen profesjonalizm!
Kamil Czerewko
Kamil Czerewko
2023-03-23
Zamów-Kontener to firma, z której korzystamy już od dłuższego czasu, zawsze dba o swoich klientów i ich potrzeby, Kontenery na gruz i odpady są dostarczane zawsze na miejsce w wyznaczonym terminie 🙂 Do tego kontakt z ekipą - pierwsza klasa ! Polecam
Call Now Button