Skontaktuj się z nami:

Profesjonalny wywóz śmieci i gruzu w Słupsku

Wywóz gruzu, odpadów, gabarytów

Zamów kontener na śmieci

Najtaniej w Słupsku

Szybko i sprawnie

Zamów kontener

Wywóz śmieci w Słupsku z zamów-kontener.pl

Naszym klientom w Słupsku i okolicach oferujemy wynajem kontenerów na gruz, śmieci remontowo-budowlane, gabaryty, a także wszystkie inne rodzaje odpadów tzw. kłopotliwych (których nie można wyrzucać do pojemników komunalnych).

Odbiór odpadów w Słupsku i okolicach realizujemy od ręki – większość zleceń jesteśmy w stanie zrealizować w mniej niż 24 godziny. Nasze usługi są kompleksowe – dostarczamy pojemnik na miejsce inwestycji i odbieramy go po zapełnieniu, a następnie przekazujemy odpady do bezpiecznej i zgodnej z prawem utylizacji.

Kontener zamówisz w kilka minut – napisz do nas lub zadzwoń pod numer 794 099 271. Nasi fachowcy pomogą Ci także wybrać kontener indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, dzięki czemu nie zapłacisz za wywóz odpadów więcej niż to konieczne.

Wynajem kontenerów Słupsk

Kontener na gruz, wywóz odpadów

Wybierz właściwy kontener określając rodzaj odpadów

Kontener na gruz Słupsk

Kontener na odpady wielkogabarytowe Słupsk

Kontener na papę Słupsk

Kontener na odpady budowlane Słupsk

Kontener na odpady poremontowe Słupsk

Jakie odpady odbieramy w Słupsku?

W Słupsku wywozimy wszystkie odpady inne niż komunalne, w tym przede wszystkim:

podstawienie kontenera
  • Gruz budowlany – rozkruszony beton, cegły, fragmenty konstrukcji, dachówki.
  • Odpady remontowo-budowlane – takie jak płyty gipsowo-kartonowe, elementy armatury i instalacji oraz inne materiały.
  • Śmieci gabarytowe – w Słupsku oferujemy wywóz gabarytów takich jak meble, okna, dywany czy duże sprzęty bez części elektronicznych.
  • Odpady opakowaniowe – pozostałości opakowań z tworzyw sztucznych, kartonów, metalu i innych materiałów.
  • Odpady pochodzące z działalności gospodarczej – przemysłowe, produkcyjne, związane z działalnością medyczną lub usługową.
  • Odpady niebezpieczne – papa, wełna mineralna, farby, lakiery i inne, których utylizacja wymaga specjalnych procedur.
  • Odpady zielone – gałęzie, ziemia, piasek, kamienie i pozostałe odpady z ogrodu.

W Słupsku możesz zamówić kontener na konkretne frakcje odpadów (np. gabaryty), ale także kontener na zmieszane odpady budowlane, do którego wyrzucisz wszystkie typowe odpady powstające podczas remontu.

Wynajem kontenerów na gruz Słupsk – dostępne warianty

Wybierz dowolną pojemność spośród wielu wariantów

Obsługujemy kontenery od 2 m³ do 36 m³

Nasza flota w Słupsku to kontenery o pojemnościach od 2 do nawet 36 m³. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko obsłużyć zarówno niewielkie inwestycje osób prywatnych, jak i duże projekty prowadzone przez firmy budowlane. Chętnie podejmujemy się zleceń trudnych i nietypowych – dostarczamy kontenery na inwestycje wymagające wielu pojemników lub ich ciągłej rotacji, możemy też dostarczyć kontenery o niestandardowych porach i z przyspieszonym czasem realizacji.

 

FAQ | Wynajem kontenerów Słupsk

Chcesz pozbyć się nagromadzonych odpadów, ale szybko, sprawnie i ekonomicznie? Z naszą pomocą każdy problem zniknie w mgnieniu oka! Przygotowaliśmy bazę wiedzy – w zakładce FAQ znajdziesz wszystkie informacje o wynajmie kontenerów. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane nam pytania, są to m.in.: Jakie są pojemności kontenerów? Jak przygotować posesję na podstawienie kontenera? Co mogę wrzucić do kontenera? Czego nie mogę wrzucić do kontenera? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz tutaj. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!

Odbiór gruzu w Słupsku – zasięg działania

Kontenery na gruz dostarczamy na terenie całego Słupska, a także poza administracyjnymi granicami miasta. Ekspresowy wywóz odpadów realizujemy w takich miejscowościach jak Kobylnica, Bolesławice, Łosino Kępa Słupska, Widzino, Płaszewko, Głobino, Miednik, Redzikowo, Wielogłowy, Jezierzyce, Siemianice, Bierkowo, Strzelino czy Ręblino.

W praktyce docieramy do wszystkich miejscowości w gminie Redzikowo i w całym województwie pomorskim. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, którzy realizują remonty, jak i z przedsiębiorstwami, które wytwarzają odpady w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Jak zamówić kontener na odpady? Słupsk

Wywóz śmieci w Słupsku zamówisz w kilka minut:

Wycenę przygotujemy od ręki i wybierzemy najdogodniejszy dla Ciebie termin dostawy. Jeśli nie wiesz, jaki kontener będzie odpowiedni, nasi fachowcy doradzą Ci wybór najlepszego rozwiązania i odpowiedzą na wszystkie pytania lub wątpliwości.

Zamów-kontener.pl

O firmie – nasza misja

2017 rok to był dopiero początek naszej działalności. Systematyczna praca wielu osób oraz ogrom zaangażowania zaowocował bardzo szybkim rozwojem na skalę całego kraju. Nie boimy się wyzwań! Wynajmujemy kontenery o wielu pojemnościach – od 2m3 do 36 m3, które cały czas pozostają dostępne. W jaki sposób? Współpracujemy z najlepszymi w swojej branży, dzięki temu, że wszystkich zrzeszamy w jednym miejscu, mamy ogromne możliwości działania. Nawet w tym samym czasie.

Nie tylko podstawiamy kontener na miejsce, ale również pozostajemy do dyspozycji przez cały czas. Kontener zostaje na Twojej posesji tak długo, jak tylko chcesz, a my zabierzemy go dopiero, gdy w stu procentach spełni swoje zadanie. Co więcej? Jesteśmy znani z tego, że każdą swoją usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc z naszej strony. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Andrzej Rezler
Andrzej Rezler
2023-12-15
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kontener podstawiony i odebrany na czas. Kontakt z biurem bezproblemowy. Bardzo polecam, firma na 5+!
Ryszard Ruciński
Ryszard Ruciński
2023-11-07
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty. Terminowo, sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie. Jak kontener to tylko od nich.
Jakub Loffler
Jakub Loffler
2023-10-27
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Uczciwa i rzetelna firma. Bardzo profesjonalne podejście do klienta
Magdalena Biedroń
Magdalena Biedroń
2023-10-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kontener na gruz i wszystkie odpady remontowe podstawiony na czas. Kierowca bardzo sympatyczny, obsługa przy zamówieniu również. Zamów kontener tylko w zamów kontener 🙂
Oliwia Gładysz
Oliwia Gładysz
2023-10-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Robiłam remont łazienki. Miałam do zutylizowania gruz oraz inne odpady budowlane. Panowie pomogli mi wybrać odpowiedni rozmiar kontenera do ilości gruzu, którego chciałam się pozbyć. Kontener został podstawiony jeszcze tego samego dnia, a gruz i odpady budowlane zostały zutylizowane. Polecam
Wojciech Zyzak
Wojciech Zyzak
2023-09-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kontener na gruz podstawiony na czas, super kontakt, możliwość płatności online i dobry kontakt z biurem. Jeśli zamawiać kontener na odpady budowlane to tylko w zamów-kontener.pl
Patryk Jesionka
Patryk Jesionka
2023-04-20
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalizm. Jak najbardziej polecam tą Firmę zlecenie wykonane rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt i podejście do potrzeb klientów.
Marcin Sobieszkoda
Marcin Sobieszkoda
2023-04-18
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Firma dostarcza nam kontenery na budowę. Są bardzo punktualni i dokładni, a do tego mają konkurencyjne ceny. Pełen profesjonalizm!
Kamil Czerewko
Kamil Czerewko
2023-03-23
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Zamów-Kontener to firma, z której korzystamy już od dłuższego czasu, zawsze dba o swoich klientów i ich potrzeby, Kontenery na gruz i odpady są dostarczane zawsze na miejsce w wyznaczonym terminie 🙂 Do tego kontakt z ekipą - pierwsza klasa ! Polecam
Call Now Button