Skontaktuj się z nami:

Profesjonalny wywóz śmieci i gruzu w Rumi

Wywóz gruzu, odpadów, gabarytów

Zamów kontener na śmieci

Najtaniej w Rumi

Szybko i sprawnie

Zamów kontener

Wynajem kontenerów na gruz - Rumia i okolice

Naszym klientom w Rumi oferujemy wynajem kontenerów na odpady z szybkim terminem realizacji. Większość zleceń realizujemy w mniej niż 24 godziny. Odbieramy i utylizujemy gruz oraz inne odpady remontowo-budowlane, odpady wielkogabarytowe, niebezpieczne, zielone i nie tylko. W praktyce możesz powierzyć nam wszystkie odpady inne niż komunalne.

W Rumi realizujemy kompleksowy wywóz śmieci, co oznacza, że zajmiemy się Twoimi odpadami od A do Z – dostarczymy kontener na miejsce inwestycji i odbierzemy go niezwłocznie po zapełnieniu. Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami, transportem śmieci oraz przekazaniem ich do bezpiecznej utylizacji lub recyklingu.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami. Zgłoś się do nas, jeśli realizujesz remont, prace ogrodowe lub generalne porządki. Pomożemy Ci także, jeśli wytwarzasz odpady w ramach działalności gospodarczej. Odbieramy odpady od firm budowlanych, produkcyjnych i usługowych – zgodnie z wymogami prawa, z prowadzeniem dokumentacji BDO.

Wynajem kontenerów Rumia

Kontener na gruz, wywóz odpadów

Wybierz właściwy kontener określając rodzaj odpadów

Kontener na gruz Rumia

Kontener na odpady wielkogabarytowe Rumia

Kontener na papę Rumia

Kontener na odpady budowlane Rumia

Kontener na odpady poremontowe Rumia

W jakich dzielnicach działamy?

W Rumi przyjmujemy zamówienia telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Niezależnie od wybranej drogi kontaktu, zamówienie kontenera trwa kilka minut. Jeśli nie wiesz, jaki wariant pojemnika będzie odpowiedni w Twoim przypadku, nasi fachowcy podpowiedzą Ci, jakie rozwiązanie wybrać.

podstawienie kontenera

W kilka godzin możemy dostarczyć kontener w Rumi, ale też w całym Małym Trójmieście Kaszubskim i w okolicznych miejscowościach – szybko docieramy do takich miejscowości jak Mechelinki, Rewa, Strzebielino, Kosakowo, Kąpino, Koleczkowo, Luzino, Szemud, czy Leśniewo. Działamy na terenie całego województwa pomorskiego.

Wywóz śmieci w Rumi z zamów-kontener.pl

Wynajmiesz u nas zarówno kontenery na konkretne frakcje odpadów (takie jak czysty gruz budowlany, odpady opakowaniowe, gabaryty), jak i na zmieszane odpady budowlane. Do kontenera na śmieci zmieszane wyrzucisz większość typowych śmieci powstałych po budowie lub remoncie.

Nasze usługi w rejonie Rumi, to przede wszystkim:

 • wywóz gabarytów (starych mebli, okien, drzwi, dywanów i dużych sprzętów bez części elektronicznych),
 • odbiór gruzu i innych odpadów po budowie i remoncie,
 • wywóz materiałów izolacyjnych i innych odpadów niebezpiecznych (wymagających specjalnych procedur),
 • odbiór odpadów zielonych (m.in. gałęzi, ziemi, żwiru, piasku i kamieni),
 • odbiór odpadów poprodukcyjnych i przemysłowych,
 • a także wszystkich innych niż komunalne.

Kontenery na gruz w Rumi – dostępne warianty

Wybierz dowolną pojemność spośród wielu wariantów

Obsługujemy kontenery od 2 m³ do 36 m³

W Rumi wynajmujemy kontenery w wielu wariantach w zakresie pojemności – od 2 do nawet 36 m³. Udostępniamy także worki big bag dla niewielkich realizacji. Kontenery od 2 do 10 m³ są wybierane dla mniejszych i średnich inwestycji prywatnych, dla większych – od 10 do 16 m³. Z kolei firmy produkcyjne i budowlane wybierają najczęściej duże kontenery, których pojemność przekracza 20 m³.

Najpopularniejsze warianty wybierane przez klientów indywidualnych, to:

 • 2 m³
 • 4 m³
 • 7 m³
 • 10 m³
 • 12 m³
 • 16 m³

FAQ | Wynajem kontenerów Rumia

Chcesz pozbyć się nagromadzonych odpadów, ale szybko, sprawnie i ekonomicznie? Z naszą pomocą każdy problem zniknie w mgnieniu oka! Przygotowaliśmy bazę wiedzy – w zakładce FAQ znajdziesz wszystkie informacje o wynajmie kontenerów. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane nam pytania, są to m.in.: Jakie są pojemności kontenerów? Jak przygotować posesję na podstawienie kontenera? Co mogę wrzucić do kontenera? Czego nie mogę wrzucić do kontenera? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz tutaj. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!

Wywóz odpadów Rumia – cena

Koszt zamówienia kontenera wynika z wybranej pojemności, rodzaju wyrzucanych odpadów, a także czasu wynajęcia pojemnika. Jeśli chcesz zorganizować wywóz odpadów – napisz do nas lub zadzwoń, a nasi fachowcy przygotują dla Ciebie wycenę od ręki.

Jak wynająć kontener na odpady w Rumi?

Jak już powiedzieliśmy, kontener zamówisz w kilka minut. Wystarczy, że:

Nasi fachowcy szybko wycenią dla Ciebie usługę – po jej opłaceniu od razu wyślemy kontener pod wskazany adres. Chętnie odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania i doradzimy, jak wybrać optymalne rozwiązanie.

Zamów-kontener.pl

O firmie – nasza misja

2017 rok to był dopiero początek naszej działalności. Systematyczna praca wielu osób oraz ogrom zaangażowania zaowocował bardzo szybkim rozwojem na skalę całego kraju. Nie boimy się wyzwań! Wynajmujemy kontenery o wielu pojemnościach – od 2m3 do 36 m3, które cały czas pozostają dostępne. W jaki sposób? Współpracujemy z najlepszymi w swojej branży, dzięki temu, że wszystkich zrzeszamy w jednym miejscu, mamy ogromne możliwości działania. Nawet w tym samym czasie.

Nie tylko podstawiamy kontener na miejsce, ale również pozostajemy do dyspozycji przez cały czas. Kontener zostaje na Twojej posesji tak długo, jak tylko chcesz, a my zabierzemy go dopiero, gdy w stu procentach spełni swoje zadanie. Co więcej? Jesteśmy znani z tego, że każdą swoją usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc z naszej strony. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Andrzej Rezler
Andrzej Rezler
2023-12-15
Kontener podstawiony i odebrany na czas. Kontakt z biurem bezproblemowy. Bardzo polecam, firma na 5+!
Ryszard Ruciński
Ryszard Ruciński
2023-11-07
Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty. Terminowo, sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie. Jak kontener to tylko od nich.
Jakub Loffler
Jakub Loffler
2023-10-27
Uczciwa i rzetelna firma. Bardzo profesjonalne podejście do klienta
Magdalena Biedroń
Magdalena Biedroń
2023-10-26
Kontener na gruz i wszystkie odpady remontowe podstawiony na czas. Kierowca bardzo sympatyczny, obsługa przy zamówieniu również. Zamów kontener tylko w zamów kontener 🙂
Oliwia Gładysz
Oliwia Gładysz
2023-10-26
Robiłam remont łazienki. Miałam do zutylizowania gruz oraz inne odpady budowlane. Panowie pomogli mi wybrać odpowiedni rozmiar kontenera do ilości gruzu, którego chciałam się pozbyć. Kontener został podstawiony jeszcze tego samego dnia, a gruz i odpady budowlane zostały zutylizowane. Polecam
Wojciech Zyzak
Wojciech Zyzak
2023-09-25
Kontener na gruz podstawiony na czas, super kontakt, możliwość płatności online i dobry kontakt z biurem. Jeśli zamawiać kontener na odpady budowlane to tylko w zamów-kontener.pl
Patryk Jesionka
Patryk Jesionka
2023-04-20
Profesjonalizm. Jak najbardziej polecam tą Firmę zlecenie wykonane rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt i podejście do potrzeb klientów.
Marcin Sobieszkoda
Marcin Sobieszkoda
2023-04-18
Firma dostarcza nam kontenery na budowę. Są bardzo punktualni i dokładni, a do tego mają konkurencyjne ceny. Pełen profesjonalizm!
Kamil Czerewko
Kamil Czerewko
2023-03-23
Zamów-Kontener to firma, z której korzystamy już od dłuższego czasu, zawsze dba o swoich klientów i ich potrzeby, Kontenery na gruz i odpady są dostarczane zawsze na miejsce w wyznaczonym terminie 🙂 Do tego kontakt z ekipą - pierwsza klasa ! Polecam
Call Now Button