Skontaktuj się z nami:

Profesjonalny wywóz śmieci i gruzu w Wejherowie

Wywóz gruzu, odpadów, gabarytów

Zamów kontener na śmieci

Najtaniej w Wejherowie

Szybko i sprawnie

Zamów kontener

Wynajem kontenerów na gruz - Wejherowo

W Wejherowie i okolicach odbieramy odpady poremontowe, budowlane, wielkogabarytowe i pozostałe tzw. trudne, których nie można wyrzucać do pojemników komunalnych. Nasze usługi są kompleksowe, co oznacza, że możemy zająć się Twoimi odpadami od A do Z – podstawimy kontener pod wskazany adres i odbierzemy go po zapełnieniu. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, transportem i zgodną z przepisami utylizacją odpadów. Kontener na gruz zamówisz od ręki – większość zleceń realizujemy jeszcze w ten sam dzień.

Nasze usługi wywozu śmieci w Wejherowie są dostępne dla klientów indywidualnych prowadzących remonty lub inne realizacje, a także dla firm. Wywozimy odpady przemysłowe, poprodukcyjne lub pochodzące z działalności usługowej.

Wynajem kontenerów Wejherowo

Kontener na gruz, wywóz odpadów

Wybierz właściwy kontener określając rodzaj odpadów

Kontener na gruz Wejherowo

Kontener na odpady wielkogabarytowe Wejherowo

Kontener na papę Wejherowo

Kontener na odpady budowlane Wejherowo

Kontener na odpady poremontowe Wejherowo

Odbiór gruzu w Wejherowie i okolicach – na jakim obszarze działamy?

kontener na gruz wejherowo

Realizujemy odbiór gruzu w Wejherowie na terenie całego Małego Trójmiasta Kaszubskiego, a także w okolicznych miejscowościach, takich jak Nowy Dwór Wejherowski, Góra, Paradyż, Kłębowo, Głazica, Połchowo, Mrzezino, Luzino czy Żelistrzewo.

Docieramy do miast, wsi i miasteczek na terenie całego województwa pomorskiego i Kaszub.

Jakie odpady odbieramy?

Posiadamy flotę pojazdów i kontenery pozwalające na odbiór wszystkich frakcji tzw. trudnych odpadów, które powinny być wyrzucane i utylizowane według specjalnych zasad. W praktyce dotyczy to wszystkich odpadów innych niż te na co dzień wytwarzane w gospodarstwie domowym (odpadów komunalnych).

Wywóz śmieci w Wejherowie obejmuje:

  • śmieci wielkogabarytowe (meble, drzwi, okna, wykładziny),
  • gruz budowlany (rozkruszone fragmenty betonu, cegieł, dachówki),
  • odpady poremontowe (m.in. płyty gipsowo-kartonowe, armatura, płytki ceramiczne),
  • odpady niebezpieczne (farby, lakiery, a także materiały izolacyjne, takie jak wełna mineralna, papa, czy azbest),
  • odpady zielone (ziemia, piasek, gałęzie, żwir),
  • odpady przemysłowe, produkcyjne i inne wytwarzane w ramach działalności gospodarczej.

Wywozimy również inne frakcje odpadów wymagających specjalnych procedur. Jeśli posiadasz śmieci, które trudno zakwalifikować do którejś z tych grup, odezwij się do nas – prawdopodobnie możemy Ci pomóc.

Kontenery na gruz Wejherowo – dostępne warianty

Wybierz dowolną pojemność spośród wielu wariantów

Obsługujemy kontenery od 2 m³ do 36 m³

Klientom indywidualnym i firmowym oferujemy kontenery od 2 do 36 m³, a także praktyczne worki big bag dla mniejszych inwestycji. Dzięki temu możemy skutecznie obsłużyć prywatne budowy i remonty, jak również duże realizacje firm budowlanych czy przemysłowych. Nasze kontenery zostały zaprojektowane w sposób pozwalający na łatwy załadunek i transport, niezależnie od rodzaju odpadów.

Klienci indywidualni w Wejherowie wybierają najczęściej kontenery o pojemnościach 2 m³, 4 m³, 7 m³, 10 m³ i 12 m³. Zwykle są one wystarczające na potrzeby typowych prac remontowych. Większe warianty wybierają zwykle firmy budowlane, produkcyjne i inne. W dużych pojemnikach realizujemy też wywóz śmieci wielkogabarytowych. Jeśli nie wiesz, jak dopasować wielkość kontenera do swojego przedsięwzięcia – skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy wybiorą najlepszy w Twojej sytuacji wariant.

FAQ | Wynajem kontenerów Wejherowo

Chcesz pozbyć się nagromadzonych odpadów, ale szybko, sprawnie i ekonomicznie? Z naszą pomocą każdy problem zniknie w mgnieniu oka! Przygotowaliśmy bazę wiedzy – w zakładce FAQ znajdziesz wszystkie informacje o wynajmie kontenerów. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane nam pytania, są to m.in.: Jakie są pojemności kontenerów? Jak przygotować posesję na podstawienie kontenera? Co mogę wrzucić do kontenera? Czego nie mogę wrzucić do kontenera? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz tutaj. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!

Kontener na gruz – cena w Wejherowie

Cena wywozu odpadów w Wejherowie zależy od wielkości kontenera, czasu wynajmu, a także rodzaju odpadów, które będą w nim składowane. Koszt usługi ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia – możemy to zrobić od ręki. Skontaktuj się z nami po błyskawiczną wycenę.

Jak wynająć kontener na odpady w Wejherowie?

Jeśli chcesz wynająć kontener na gruz w Wejherowie, napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy dla Ciebie dostępni pod numerem telefonu 794 099 271. Zamówienia możesz dokonać także przez nasz formularz kontaktowy lub mailowo, pisząc na adres: biuro@zamow-kontener.pl.

Niezależnie jaką drogę wybierzesz, wynajęcie kontenera zajmie Ci kilka minut, a my dostarczymy go możliwie jak najszybciej, nawet w kilka godzin. Możesz także zamówić kontener z wyprzedzeniem, na dowolny, wybrany przez siebie okres.

Zamów-kontener.pl

O firmie – nasza misja

2017 rok to był dopiero początek naszej działalności. Systematyczna praca wielu osób oraz ogrom zaangażowania zaowocował bardzo szybkim rozwojem na skalę całego kraju. Nie boimy się wyzwań! Wynajmujemy kontenery o wielu pojemnościach – od 2m3 do 36 m3, które cały czas pozostają dostępne. W jaki sposób? Współpracujemy z najlepszymi w swojej branży, dzięki temu, że wszystkich zrzeszamy w jednym miejscu, mamy ogromne możliwości działania. Nawet w tym samym czasie.

Nie tylko podstawiamy kontener na miejsce, ale również pozostajemy do dyspozycji przez cały czas. Kontener zostaje na Twojej posesji tak długo, jak tylko chcesz, a my zabierzemy go dopiero, gdy w stu procentach spełni swoje zadanie. Co więcej? Jesteśmy znani z tego, że każdą swoją usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc z naszej strony. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Andrzej Rezler
Andrzej Rezler
2023-12-15
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kontener podstawiony i odebrany na czas. Kontakt z biurem bezproblemowy. Bardzo polecam, firma na 5+!
Ryszard Ruciński
Ryszard Ruciński
2023-11-07
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty. Terminowo, sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie. Jak kontener to tylko od nich.
Jakub Loffler
Jakub Loffler
2023-10-27
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Uczciwa i rzetelna firma. Bardzo profesjonalne podejście do klienta
Magdalena Biedroń
Magdalena Biedroń
2023-10-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kontener na gruz i wszystkie odpady remontowe podstawiony na czas. Kierowca bardzo sympatyczny, obsługa przy zamówieniu również. Zamów kontener tylko w zamów kontener 🙂
Oliwia Gładysz
Oliwia Gładysz
2023-10-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Robiłam remont łazienki. Miałam do zutylizowania gruz oraz inne odpady budowlane. Panowie pomogli mi wybrać odpowiedni rozmiar kontenera do ilości gruzu, którego chciałam się pozbyć. Kontener został podstawiony jeszcze tego samego dnia, a gruz i odpady budowlane zostały zutylizowane. Polecam
Wojciech Zyzak
Wojciech Zyzak
2023-09-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kontener na gruz podstawiony na czas, super kontakt, możliwość płatności online i dobry kontakt z biurem. Jeśli zamawiać kontener na odpady budowlane to tylko w zamów-kontener.pl
Patryk Jesionka
Patryk Jesionka
2023-04-20
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalizm. Jak najbardziej polecam tą Firmę zlecenie wykonane rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt i podejście do potrzeb klientów.
Marcin Sobieszkoda
Marcin Sobieszkoda
2023-04-18
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Firma dostarcza nam kontenery na budowę. Są bardzo punktualni i dokładni, a do tego mają konkurencyjne ceny. Pełen profesjonalizm!
Kamil Czerewko
Kamil Czerewko
2023-03-23
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Zamów-Kontener to firma, z której korzystamy już od dłuższego czasu, zawsze dba o swoich klientów i ich potrzeby, Kontenery na gruz i odpady są dostarczane zawsze na miejsce w wyznaczonym terminie 🙂 Do tego kontakt z ekipą - pierwsza klasa ! Polecam
Call Now Button