Skontaktuj się z nami:

Profesjonalny wywóz śmieci i gruzu w Gdańsku

Naszym klientom w Gdańsku i w okolicznych miejscowościach oferujemy kontenery na gruz i inne odpady, m.in. remontowo-budowlane, gabarytowe, czy niebezpieczne. Działamy szybko i oferujemy naprawdę konkurencyjne ceny.

Najtaniej w Gdańsku

Szybko i sprawnie

Zamów kontener

Wynajem kontenerów na gruz - Gdańsk i okolice (Trójmiasto)

Usługa wywozu śmieci w Gdańsku jest dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Działamy kompleksowo – dostarczymy kontener we wskazane miejsce i odbierzemy go po zapełnieniu. Odpady przekażemy do utylizacji, zgodnie z wymogami prawa i bezpiecznie dla środowiska naturalnego.


Kontener na gruz w Gdańsku zamówisz od ręki – telefonicznie lub przez nasz formularz kontaktowy. Całość zamówienia zajmie Ci kilka minut, a jeśli nie wiesz, jaki kontener będzie odpowiedni, nasi eksperci we wszystkim Ci pomogą.

Wynajem kontenerów Gdańsk - Trójmiasto

Kontener na gruz, wywóz odpadów

Wybierz właściwy kontener określając rodzaj odpadów

Kontener na gruz Gdańsk

Kontener na odpady poremontowe Gdańsk

W jakich dzielnicach działamy?

Prowadzimy wywóz we wszystkich dzielnicach Gdańska, a także miejscowościach położonych w pobliżu miasta. Nasze usługi są dostępne na terenie całego województwa pomorskiego.

podstawienie kontenera

Odbiór gruzu w Gdańsku jest dostępny od ręki w dzielnicach:

 • Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec-Górki-Zachodnie,
 • Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce,
 • Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe i Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi,
 • Strzyża, Suchanino, Gdańsk Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny i Górny,
 • Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, miasto Gdańsk.

Kontenery na gruz, odpady gabarytowe, remontowe i inne odbieramy ekspresowo w granicach administracyjnych Gdańska, a także poza nimi – docieramy do wszystkich miast, miasteczek i wsi w województwie pomorskim.

Wywóz śmieci w Gdańsku z zamów-kontener.pl

Wywóz odpadów i wynajem kontenerów to usługi, które w Gdańsku świadczymy kompleksowo. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną i chcesz pozbyć się odpadów po remoncie, czy posiadasz firmę, która wytwarza odpady cyklicznie – mamy dla Ciebie szybkie i sprawne rozwiązanie. Nasze usługi to przede wszystkim:

 • wywóz gruzu i odpadów budowlanych,
 • wywóz odpadów poremontowych,
 • wywóz gabarytów w Gdańsku (m.in. starych mebli, drzwi i okien),
 • wywóz odpadów niebezpiecznych (m.in. papy i niektórych materiałów izolacyjnych),
 • odbiór odpadów zielonych,
 • wywóz odpadów opakowaniowych,
 • poprodukcyjnych i wielu innych,
 • wynajem kontenerów na odpady różnego typu (w różnych wariantach w zakresie pojemności).

Wynajem kontenerów na gruz Gdańsk – dostępne warianty

Wybierz dowolną pojemność spośród wielu wariantów

Obsługujemy kontenery od 2 m³ do 36 m³

Naszym klientom w Gdańsku udostępniamy kontenery różnej wielkości – od 2 m³ aż do 36 m³. Dzięki temu możemy sprawnie obsłużyć zarówno niewielkie remonty, ograniczone na przykład do jednego pomieszczenie, jak i duże inwestycje budowlane, wymagające nieustannej rotacji kontenerów. W naszej ofercie znajdują się także worki Big-Bag, idealne dla niewielkich przedsięwzięć, takich jak na przykład porządki w ogrodzie. Popularne warianty kontenerów na gruz w Gdańsku, to:

 • dla mniejszych inwestycji: 2 m³, 3 m³, 5 m³ 
 • dla średnich i większych inwestycji: 7,5 m³, 8 m³, 10 m³, 12 m³ 

A także wiele innych wariantów, aż do 36 m³. Jeśli nie wiesz, jaki kontener będzie odpowiedni dla Ciebie, chętnie pomożemy Ci wybrać pasujący wariant. Wybór kontenera o odpowiedniej pojemności pozwoli Ci obniżyć koszty całej usługi.

FAQ | Wynajem kontenerów Gdańsk

Chcesz pozbyć się nagromadzonych odpadów, ale szybko, sprawnie i ekonomicznie? Z naszą pomocą każdy problem zniknie w mgnieniu oka! Przygotowaliśmy bazę wiedzy – w zakładce FAQ znajdziesz wszystkie informacje o wynajmie kontenerów. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane nam pytania, są to m.in.: Jakie są pojemności kontenerów? Jak przygotować posesję na podstawienie kontenera? Co mogę wrzucić do kontenera? Czego nie mogę wrzucić do kontenera? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz tutaj. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!

Wywóz odpadów Gdańsk – cena

Cena kontenera na gruz w Gdańsku zależy przede wszystkim od wybranej pojemności, czasu wynajmu, a także rodzaju wyrzucanych odpadów. Jeśli chcesz otrzymać szybką wycenę wywozu odpadów, skontaktuj się z nami. Zwykle odpowiadamy jeszcze w ten sam dzień. Najszybciej wycenę wywozu odpadów otrzymasz, kontaktując się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz kontaktowy. Napisz do nas lub zadzwoń – gwarantujemy szybką realizację usługi i konkurencyjną cenę.

Jak wynająć kontener na odpady w Gdańsku?

Wynajęcie kontenera na gruz i inne odpady zajmie Ci dosłownie kilka minut. Możesz to zrobić telefonicznie (dzwoniąc pod numer 794 099 271) lub wypełniając formularz kontaktowy. Na dodatkowe pytania chętnie odpowiemy również mailowo – napisz do nas na adres biuro@zamow-kontener.pl.

Zamów-kontener.pl

O firmie – nasza misja

2017 rok to był dopiero początek naszej działalności. Systematyczna praca wielu osób oraz ogrom zaangażowania zaowocował bardzo szybkim rozwojem na skalę całego kraju. Nie boimy się wyzwań! Wynajmujemy kontenery o wielu pojemnościach – od 2m3 do 36 m3, które cały czas pozostają dostępne. W jaki sposób? Współpracujemy z najlepszymi w swojej branży, dzięki temu, że wszystkich zrzeszamy w jednym miejscu, mamy ogromne możliwości działania. Nawet w tym samym czasie.

Nie tylko podstawiamy kontener na miejsce, ale również pozostajemy do dyspozycji przez cały czas. Kontener zostaje na Twojej posesji tak długo, jak tylko chcesz, a my zabierzemy go dopiero, gdy w stu procentach spełni swoje zadanie. Co więcej? Jesteśmy znani z tego, że każdą swoją usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc z naszej strony. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Andrzej Rezler
Andrzej Rezler
2023-12-15
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kontener podstawiony i odebrany na czas. Kontakt z biurem bezproblemowy. Bardzo polecam, firma na 5+!
Ryszard Ruciński
Ryszard Ruciński
2023-11-07
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty. Terminowo, sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie. Jak kontener to tylko od nich.
Jakub Loffler
Jakub Loffler
2023-10-27
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Uczciwa i rzetelna firma. Bardzo profesjonalne podejście do klienta
Magdalena Biedroń
Magdalena Biedroń
2023-10-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kontener na gruz i wszystkie odpady remontowe podstawiony na czas. Kierowca bardzo sympatyczny, obsługa przy zamówieniu również. Zamów kontener tylko w zamów kontener 🙂
Oliwia Gładysz
Oliwia Gładysz
2023-10-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Robiłam remont łazienki. Miałam do zutylizowania gruz oraz inne odpady budowlane. Panowie pomogli mi wybrać odpowiedni rozmiar kontenera do ilości gruzu, którego chciałam się pozbyć. Kontener został podstawiony jeszcze tego samego dnia, a gruz i odpady budowlane zostały zutylizowane. Polecam
Wojciech Zyzak
Wojciech Zyzak
2023-09-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kontener na gruz podstawiony na czas, super kontakt, możliwość płatności online i dobry kontakt z biurem. Jeśli zamawiać kontener na odpady budowlane to tylko w zamów-kontener.pl
Patryk Jesionka
Patryk Jesionka
2023-04-20
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalizm. Jak najbardziej polecam tą Firmę zlecenie wykonane rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt i podejście do potrzeb klientów.
Marcin Sobieszkoda
Marcin Sobieszkoda
2023-04-18
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Firma dostarcza nam kontenery na budowę. Są bardzo punktualni i dokładni, a do tego mają konkurencyjne ceny. Pełen profesjonalizm!
Kamil Czerewko
Kamil Czerewko
2023-03-23
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Zamów-Kontener to firma, z której korzystamy już od dłuższego czasu, zawsze dba o swoich klientów i ich potrzeby, Kontenery na gruz i odpady są dostarczane zawsze na miejsce w wyznaczonym terminie 🙂 Do tego kontakt z ekipą - pierwsza klasa ! Polecam
Call Now Button