Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej

Utylizacja papy Gdańsk

Papa budowlana, ze względu na negatywny wpływ na środowisko i potencjalne zagrożenie życia lub zdrowia, powinna być składowana i utylizowana według specjalnych procedur.

Naszym klientom w Gdańsku oferujemy szybki i bezpieczny wywóz papy, a także innych materiałów izolacyjnych, również tych kwalifikowanych jako niebezpieczne.

Zamówienie złożysz w kilka minut – telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Większość zleceń na terenie Gdańska i okolic realizujemy jeszcze tego samego dnia.

Odbiór papy Gdańsk – od klientów indywidualnych i firm

Papę odbieramy od klientów indywidualnych (którzy na przykład remontują dach) oraz od przedsiębiorców. Współpracujemy z firmami budowlanymi i innymi podmiotami, które usuwają papę z obiektów lub odpad ten powstaje w ramach prowadzonej przez nie działalności, np. rozbiórkowej.

Wywóz papy w Gdańsku realizujemy kompleksowo – oznacza to, że pomożemy Ci na każdym etapie. Doradzimy wybór kontenera o odpowiedniej pojemności, dostarczymy go na miejsce inwestycji i odbierzemy po zapełnieniu. Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z transportem odpadów (zgodnie z wymogami BDO i innych przepisów prawa). Odebraną papę przekażemy do prawidłowej, bezpiecznej i zgodnej z prawem utylizacji.

Jak zamówić kontener na papę w Gdańsku?

Kontener na papę lub inne materiały izolacyjne/niebezpieczne zamówisz w kilka minut:

Jeśli nie wiesz, jaki kontener na papę wybrać lub masz inne pytania, skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy dostosują zakres usługi do Twoich potrzeb (tak. by zoptymalizować koszt usługi) i podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązania. Po poznaniu Twoich potrzeb przygotujemy też szybką wycenę.

Wywóz papy Gdańsk – niezbędny specjalny kontener

Papa jest odpadem niebezpiecznym – nie może być wyrzucana do przydomowych śmietników komunalnych, a także nie można składować jej z innymi odpadami budowlanymi.

Dlatego też, aby legalnie usunąć papę, trzeba zamówić oddzielny kontener (nie można jej wyrzucać do kontenera na zmieszane odpady budowlane). W Gdańsku oferujemy kontenery o pojemności od 2,5 do nawet 36 m³, dzięki czemu z naszych usług mogą skorzystać duże przedsiębiorstwa budowlane oraz osoby prowadzące niewielkie prace remontowe. W naszej ofercie znajdziesz także worki big bag, idealne do niewielkich realizacji.

Pamiętaj, że za nieprawidłowe wyrzucanie papy lub unieszkodliwianie jej na własną rękę grozi odpowiedzialność finansowa, a w skrajnych przypadkach nawet karna (jeśli odpady przyczynią się do poważnego skażenia środowiska lub zagrożą zdrowiu zwierząt i ludzi).

Andrzej Rezler
Andrzej Rezler
2023-12-15
Kontener podstawiony i odebrany na czas. Kontakt z biurem bezproblemowy. Bardzo polecam, firma na 5+!
Ryszard Ruciński
Ryszard Ruciński
2023-11-07
Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty. Terminowo, sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie. Jak kontener to tylko od nich.
Jakub Loffler
Jakub Loffler
2023-10-27
Uczciwa i rzetelna firma. Bardzo profesjonalne podejście do klienta
Magdalena Biedroń
Magdalena Biedroń
2023-10-26
Kontener na gruz i wszystkie odpady remontowe podstawiony na czas. Kierowca bardzo sympatyczny, obsługa przy zamówieniu również. Zamów kontener tylko w zamów kontener 🙂
Oliwia Gładysz
Oliwia Gładysz
2023-10-26
Robiłam remont łazienki. Miałam do zutylizowania gruz oraz inne odpady budowlane. Panowie pomogli mi wybrać odpowiedni rozmiar kontenera do ilości gruzu, którego chciałam się pozbyć. Kontener został podstawiony jeszcze tego samego dnia, a gruz i odpady budowlane zostały zutylizowane. Polecam
Wojciech Zyzak
Wojciech Zyzak
2023-09-25
Kontener na gruz podstawiony na czas, super kontakt, możliwość płatności online i dobry kontakt z biurem. Jeśli zamawiać kontener na odpady budowlane to tylko w zamów-kontener.pl
Patryk Jesionka
Patryk Jesionka
2023-04-20
Profesjonalizm. Jak najbardziej polecam tą Firmę zlecenie wykonane rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt i podejście do potrzeb klientów.
Marcin Sobieszkoda
Marcin Sobieszkoda
2023-04-18
Firma dostarcza nam kontenery na budowę. Są bardzo punktualni i dokładni, a do tego mają konkurencyjne ceny. Pełen profesjonalizm!
Kamil Czerewko
Kamil Czerewko
2023-03-23
Zamów-Kontener to firma, z której korzystamy już od dłuższego czasu, zawsze dba o swoich klientów i ich potrzeby, Kontenery na gruz i odpady są dostarczane zawsze na miejsce w wyznaczonym terminie 🙂 Do tego kontakt z ekipą - pierwsza klasa ! Polecam