Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej

Jak to działa?

Jesteś klientem indywidualnym?

Podstawiamy kontener na odpady jeszcze tego samego dnia!

Zadzwoń do nas lub napisz, określ rodzaj odpadów oraz wielkość kontenera. Podaj lokalizację, wybierz dogodny termin i opłać zamówienie. Dostarczymy kontener pod wskazane miejsce – nawet tego samego dnia! Zostawimy na tak długo, jak tylko potrzebujesz i… to tyle. Całą resztą zajmiemy się sami.

Określ rodzaj odpadów i wielkość kontenera

Podaj lokalizację i termin podstawienia

Opłać zamówienie

Odbiór kontenera i zagospodarowanie odpadów

W trakcie składania zamówienia, poprosimy również o informację odnośnie ilości dni, na które kontener zostanie wynajęty. Na tej podstawie ustalimy orientacyjną datę odbioru zapełnionego pojemnika. Zabierzemy go w wyznaczonym wcześniej terminie, gdy już w stu procentach spełni swoje zadanie. Co najważniejsze – pozbędziesz się niechcianych odpadów szybko, sprawnie i raz na zawsze.

Jesteś klientem biznesowym?

Zagospodarujemy odpady twojej firmy

Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz zapytanie, a my przygotujemy ofertę skrojoną na miarę potrzeb twojej firmy. Dopasowujemy się do indywidualnych wymogów w taki sposób, aby spełnić wszystkie oczekiwania. Wspólnie określimy zasady współpracy – od najdrobniejszych szczegółów, aż po podstawowe ustalenia.

Co dalej? Niezwłocznie przystąpimy do pracy, zgodnie z ustalonymi wcześniej warunkami. Podstawimy kontenery, a gdy zostaną zapełnione – ich miejsce zajmą puste, gotowe do dalszej pracy. Sprawnie i bez zbędnej zwłoki, aby w żaden sposób nie zakłócić funkcjonowania zakładu. To dla nas bardzo ważne, ponieważ zależy nam na długofalowej współpracy.

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub zajrzyj do FAQ