Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej

Klienci indywidualni

Kontener na śmieci

Jesteś w trakcie remontu lub budowy? Chcesz szybko i sprawnie pozbyć się niechcianych śmieci? Duże porządki wymagają solidnych rozwiązań, dlatego w ZAMÓW-KONTENER odnajdziesz dokładnie to, czego w tej chwili potrzebujesz. Odbierzemy odpady różnego rodzaju i właściwie je zagospodarujemy, a co najważniejsze – działamy w każdej lokalizacji, na terenie całego kraju. Ponadto duża dostępność kontenerów o różnych pojemnościach, a także konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji sprawiają, że klienci stale korzystają z naszych usług.

Nie wiesz jaki kontener będzie dla ciebie odpowiedni? Nasi konsultanci rozwieją wszystkie wątpliwości i doradzą najlepsze rozwiązanie. Ale to nie wszystko – każde zamówienie obsługujemy sprawnie i kompleksowo, przez cały czas pozostając w kontakcie z osobą zamawiającą.

Jak zamówić kontener?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Wystarczy, że określisz rodzaj odpadów do zagospodarowania, wybierzesz wielkość kontenera, lokalizację i… już. Podstawimy kontener jeszcze tego samego dnia, jeśli tego właśnie sobie życzysz. Zapełniony pojemnik odbierzemy w ustalonym wcześniej terminie, gdy już w 100% spełni swoje zadanie. Reszta pracy należy już do nas – wiemy, jak prawidłowo dbać o środowisko

Jakie kontenery oferujemy?

Dysponujemy kontenerami o różnej wielkości, zaczynając od 2 m³, przez wszystkie rozmiary pośrednie, aż do 36 m³. W ofercie posiadamy również Big-Bagi. Niezależnie od wielkości pojemnika, w każdym z nich możesz gromadzić odpady podzielone według zadeklarowanej wcześniej kategorii. Może to być kontener na gruz, papę, gabaryty, zmieszane odpady opakowaniowe lub budowlane.

Jakie odpady zagospodarujemy?

Wszystkie związane z remontem i nie tylko – od drobnych, aż po wielkogabarytowe. Każde z nich podzielone według wyżej wymienionego, głównego rozróżnienia na rodzaje kontenerów. Odbieramy odpady takie, jak: gruz, papa, styropian, wełna mineralna, gabaryty, folia, kartony, różnego rodzaju opakowania i wiele, wiele innych. Szczegółowe informacje dotyczące tego, co można wrzucić do danego kontenera, a czego unikać, znajdziesz tutaj.