Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej

Klienci biznesowi

Zagospodarowanie odpadów dla firm

Wynajem kontenerów dla klientów biznesowych to nasza domena, ponieważ wiemy, że dogodna forma współpracy to dla każdej firmy klucz do sukcesu. Zgodnie z tym założeniem, oferujemy profesjonalną obsługę na terenie całego kraju. W szerokim zakresie wynajmu kontenerów wraz z zagospodarowaniem odpadów i na preferencyjnych warunkach. Współpracujemy z firmami budowlanymi, remontowymi, zakładami produkcyjnymi, przemysłowymi, magazynami i hurtowniami. Podejmujemy też współpracę z każdą inną działalnością, która potrzebuje sprawdzonego odbiorcy odpadów budowlanych, remontowych, wielkogabarytowych i opakowaniowych. 

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych wymogów klienta, aby w stu procentach spełnić wszystkie oczekiwania. Ponadto dostępność kontenerów w każdej lokalizacji i sprawna oraz kompleksowa obsługa to nasze największe atuty, co więcej? W ZAMÓW KONTENER otrzymasz atrakcyjne rabaty, ale to nie wszystko! Sprawdź osobiście, co dla Ciebie przygotowaliśmy i skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij zapytanie ofertowe mailowo.

Kompleksowa obsługa firm

Zapewniamy stały kontakt opiekuna klienta, pełną dostępność oraz sprawną obsługę, ponieważ wiemy, że sam wynajem kontenera to nie wszystko! Na każdym kroku dbamy o dobrą relację i utrzymujemy wysoką jakość świadczonych usług. Płynna współpraca to gwarancja braku niepożądanych przestojów w firmie, co dla każdego przedsiębiorcy jest niezmiernie ważne. Dlatego sprawnie odbierzemy zapełniony kontener, a jego miejsce od razu zajmie pusty i gotowy do ponownego załadunku.

Jakie kontenery oferujemy?

Dysponujemy kontenerami o różnej wielkości, zaczynając od 2 m³, przez wszystkie rozmiary pośrednie, aż do 36 m³. W ofercie posiadamy również Big-Bagi, ale niezależnie od wielkości pojemnika, w każdym z nich można gromadzić odpady podzielone według zadeklarowanej wcześniej kategorii. Może to być kontener na gruz, papę, gabaryty, zmieszane odpady opakowaniowe lub budowlane.

Jakie odpady przyjmujemy?

Od drobnych, aż po wielkogabarytowe i przemysłowe, a każde z nich podzielone według wyżej wymienionego, głównego rozróżnienia na rodzaje kontenerów. Odbieramy odpady takie, jak: gruz, papa, styropian, wełna mineralna, gabaryty, folia, kartony, różnego rodzaju opakowania i wiele, wiele innych. Szczegółowe informacje dotyczące tego, co można wrzucić do danego kontenera, a czego unikać, znajdziesz tutaj.

Kamil Czerewko
Kamil Czerewko
2023-03-23
Zamów-Kontener to firma, z której korzystamy już od dłuższego czasu, zawsze dba o swoich klientów i ich potrzeby, Kontenery na gruz i odpady są dostarczane zawsze na miejsce w wyznaczonym terminie 🙂 Do tego kontakt z ekipą - pierwsza klasa ! Polecam
Michał Wilkoszewski
Michał Wilkoszewski
2023-03-20
Robiliśmy remont i szukaliśmy najtańszych opcji na wywóz odpadów poremontowych, zrobiliśmy research we Wrocławiu i Panowie z Zamów-Kontener okazali się bezkonkurencyjni, do tego bardzo pomocni. Podstawili kontener na gruz jeszcze tego samego dnia! Polecam w 100%
666kiker666
666kiker666
2023-03-20
Świetna, miła obsługa, kontener przyjechał na czas w umówionej cenie. Polecam
Patrycja Ledniowska
Patrycja Ledniowska
2023-03-16
Tanio, szybko i na czas. Polecam serdecznie!
Justyna Nowak
Justyna Nowak
2023-03-14
Bardzo miła obsługa oraz szybka i terminowa realizacja