Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej

Klienci biznesowi

Zagospodarowanie odpadów dla firm

Wynajem kontenerów dla klientów biznesowych to nasza domena, ponieważ wiemy, że dogodna forma współpracy to dla każdej firmy klucz do sukcesu. Zgodnie z tym założeniem, oferujemy profesjonalną obsługę na terenie całego kraju. W szerokim zakresie wynajmu kontenerów wraz z zagospodarowaniem odpadów i na preferencyjnych warunkach. Współpracujemy z firmami budowlanymi, remontowymi, zakładami produkcyjnymi, przemysłowymi, magazynami i hurtowniami. Podejmujemy też współpracę z każdą inną działalnością, która potrzebuje sprawdzonego odbiorcy odpadów budowlanych, remontowych, wielkogabarytowych i opakowaniowych. 

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych wymogów klienta, aby w stu procentach spełnić wszystkie oczekiwania. Ponadto dostępność kontenerów w każdej lokalizacji i sprawna oraz kompleksowa obsługa to nasze największe atuty, co więcej? W ZAMÓW KONTENER otrzymasz atrakcyjne rabaty, ale to nie wszystko! Sprawdź osobiście, co dla Ciebie przygotowaliśmy i skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij zapytanie ofertowe mailowo.

Kompleksowa obsługa firm

Zapewniamy stały kontakt opiekuna klienta, pełną dostępność oraz sprawną obsługę, ponieważ wiemy, że sam wynajem kontenera to nie wszystko! Na każdym kroku dbamy o dobrą relację i utrzymujemy wysoką jakość świadczonych usług. Płynna współpraca to gwarancja braku niepożądanych przestojów w firmie, co dla każdego przedsiębiorcy jest niezmiernie ważne. Dlatego sprawnie odbierzemy zapełniony kontener, a jego miejsce od razu zajmie pusty i gotowy do ponownego załadunku.

Jakie kontenery oferujemy?

Dysponujemy kontenerami o różnej wielkości, zaczynając od 2 m³, przez wszystkie rozmiary pośrednie, aż do 36 m³. W ofercie posiadamy również Big-Bagi, ale niezależnie od wielkości pojemnika, w każdym z nich można gromadzić odpady podzielone według zadeklarowanej wcześniej kategorii. Może to być kontener na gruz, papę, gabaryty, zmieszane odpady opakowaniowe lub budowlane.

Jakie odpady przyjmujemy?

Od drobnych, aż po wielkogabarytowe i przemysłowe, a każde z nich podzielone według wyżej wymienionego, głównego rozróżnienia na rodzaje kontenerów. Odbieramy odpady takie, jak: gruz, papa, styropian, wełna mineralna, gabaryty, folia, kartony, różnego rodzaju opakowania i wiele, wiele innych. Szczegółowe informacje dotyczące tego, co można wrzucić do danego kontenera, a czego unikać, znajdziesz tutaj.

Andrzej Rezler
Andrzej Rezler
2023-12-15
Kontener podstawiony i odebrany na czas. Kontakt z biurem bezproblemowy. Bardzo polecam, firma na 5+!
Ryszard Ruciński
Ryszard Ruciński
2023-11-07
Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty. Terminowo, sprawnie, a przede wszystkim rzetelnie. Jak kontener to tylko od nich.
Jakub Loffler
Jakub Loffler
2023-10-27
Uczciwa i rzetelna firma. Bardzo profesjonalne podejście do klienta
Magdalena Biedroń
Magdalena Biedroń
2023-10-26
Kontener na gruz i wszystkie odpady remontowe podstawiony na czas. Kierowca bardzo sympatyczny, obsługa przy zamówieniu również. Zamów kontener tylko w zamów kontener 🙂
Oliwia Gładysz
Oliwia Gładysz
2023-10-26
Robiłam remont łazienki. Miałam do zutylizowania gruz oraz inne odpady budowlane. Panowie pomogli mi wybrać odpowiedni rozmiar kontenera do ilości gruzu, którego chciałam się pozbyć. Kontener został podstawiony jeszcze tego samego dnia, a gruz i odpady budowlane zostały zutylizowane. Polecam
Wojciech Zyzak
Wojciech Zyzak
2023-09-25
Kontener na gruz podstawiony na czas, super kontakt, możliwość płatności online i dobry kontakt z biurem. Jeśli zamawiać kontener na odpady budowlane to tylko w zamów-kontener.pl
Patryk Jesionka
Patryk Jesionka
2023-04-20
Profesjonalizm. Jak najbardziej polecam tą Firmę zlecenie wykonane rzetelnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt i podejście do potrzeb klientów.
Marcin Sobieszkoda
Marcin Sobieszkoda
2023-04-18
Firma dostarcza nam kontenery na budowę. Są bardzo punktualni i dokładni, a do tego mają konkurencyjne ceny. Pełen profesjonalizm!
Kamil Czerewko
Kamil Czerewko
2023-03-23
Zamów-Kontener to firma, z której korzystamy już od dłuższego czasu, zawsze dba o swoich klientów i ich potrzeby, Kontenery na gruz i odpady są dostarczane zawsze na miejsce w wyznaczonym terminie 🙂 Do tego kontakt z ekipą - pierwsza klasa ! Polecam